Regulamin

This post is also available in: enEnglish

Zasady korzystania ze strony www.paletki-dyskowce.com

  1. Strona internetowa “Paletki Dyskowce w Akwarium” utrzymywana w domenie paletki-dyskowce.com jest autorskim portalem akwarystycznym przeznaczonym dla wszystkich osób zainteresowanych poruszaną tutaj tematyką.
  2. Dostęp do treści zawartych na stronach paletki-dyskowce.com jest bezpłatny dla wszystkich użytkowników internetu. Aktualnie na stronach portalu nie znajdują się treści do których dostęp byłby w jakiś sposób ograniczony dla jakiejkolwiek grupy użytkowników. W przypadku nastąpienia jakichkolwiek  zmian w tym względzie, informacja o tym fakcie zostanie opublikowana na stronach paletki-dyskowce.com
  3. Każdy internauta może założyć własne konto użytkownika na portalu paletki-dyskowce.com. Posiadanie własnego konta uprawnia użytkownika do zamieszczania własnych odpowiedzi, komentarzy i zapytań pod artykułami publikowanymi na niniejszym portalu. Aby zamieścić własny komentarz do artykułu nie trzeba być zalogowanym. Komentarze są publikowane po zatwierdzeniu przez administratora. Nie będą publikowane komentarze napisane niezgodnie z zasadami polskiej ortografii, gramatyki i interpunkcji. Osoba wysyłająca swój komentarz wyraża tym samym zgodę na jego publikację na stronach portalu paletki-dyskowce.com.
  4. Wszystkie  artykuły zamieszczane na stronach www.paletki-dyskowce.com stanowią własność intelektualną ich autorów i podlegają pełnej ochronie prawnej zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych. Niedozwolone jest ich wykorzystanie w jakikolwiek sposób łamiące zapisy wyżej wymienionej ustawy. Zabrania się również dalszego rozpowszechniania artykułów zamieszczonych na stronach www.paletki-dyskowce.com
  5. Wobec osób i instytucji naruszających prawa autorskie będą z całą surowością podejmowane stanowcze kroki prawne zmierzające do wyeliminowania takich przypadków z zastosowaniem wszystkich środków dostępnych w polskim prawie.